igus® GmbH

igus® GmbH produktai ir paslaugos (60)

“e-chainsystems®” arba kabelių loveliai yra labai svarbūs modernių mašinų jungtims. Jos rūpinasi energijos, duomenų, signalų padavimu, dėl šios priežasties visada juda.
Ekranuoti kabeliai
“e-chainsystems®” – tai ryšio žarnos modernioms mašinoms. Jos rūpinasi energijos, duomenų, signalų padavimu, dėl šios priežasties visada juda.
Daugelyje atvejų galima puikiai pasinaudoti mūsų standartinių produktų pasiūla – “C” formos profiliais montavimo kronšteinui ir erdvę taupančiais "chainfix" spaustukais; taip pat galima sumontuoti ir...
“igus®” specialios paskirties kabeliai yra atsparūs alyvai, ultravioletiniams spinduliams, liepsnai. Išoriniai apvalkalai pagaminti TPE pagrindu.
Specialūs kabeliai
Strypų galų atramos ir velenų blokai iš “igus®”: tvirtos ir judančios strypų atramos, velenų blokai – įvairių konstrukcijų ir iš įvairių medžiagų.
“xiros®” polimeriniai rutuliniai guoliai yra vienos eilės valcuoti rutuliniai guoliai, kurie pagaminti pagal DIN 625. Jų nereikia tepti ar techniškai prižiūrėti, visi šie guliai sudaryti vos iš keturi...
“iglidur®” paprastų guolių įvorių prižiūrėti techniškai nereikia, jie atitinka RoHS reikalavimus, nereikia tepti, susidėvėjimui atsparūs, praleidžiantys elektrą.
Bendrosios “iglidur®” guolių įvorių savybės: nereikia techniškai prižiūrėti, nereikia tepti, korozijai atsparūs, itin atsparūs purvui, didelis matmenų tikslumas ir t.t.
“igubal®” sferiniai guoliai gali būti naudojami vsada, kur reikia savaime susilygiuojančių guolių, išsiskiriančių konstrukcijos ir inžinerijos privalumais ar surinkimo paprastumu.
“chainflex®” pluoštiniai-optiniai kabeliai yra gradientiniai pluoštiniai-optiniai kabeliai, skirti naudoti sudėtingoms sąlygoms, su PUR išoriniu apvalkalu, atsparūs alyvai ir ultravioletiniams spindul...

Naujienos

Naujienų nėra. Prašome susisiekti su įmone.
Adresas
Spicher Strasse 1 a
51147
Köln
Nordrhein-Westfalen
Germany
Veiklos rūšis
Gamintojas
Eksporto regionai
Visas pasaulis
Sertifikatai
DIN EN ISO 9001
Pagrindas
1964
Valdymas
Frank Blase
Darbuotojai
1600