igus® GmbH

igus® GmbH produktai ir paslaugos (60)

“e-chainsystems®” arba kabelių loveliai yra labai svarbūs modernių mašinų jungtims. Jos rūpinasi energijos, duomenų, signalų padavimu, dėl šios priežasties visada juda.
Ekranuoti kabeliai
Nėra Lietuvių šio produkto aprašo. Perskaitykite aprašymą anglų kalba arba susisiekite su kompanija.
“e-chainsystems®” – tai ryšio žarnos modernioms mašinoms. Jos rūpinasi energijos, duomenų, signalų padavimu, dėl šios priežasties visada juda.
Daugelyje atvejų galima puikiai pasinaudoti mūsų standartinių produktų pasiūla – “C” formos profiliais montavimo kronšteinui ir erdvę taupančiais "chainfix" spaustukais; taip pat galima sumontuoti ir...
“igus®” specialios paskirties kabeliai yra atsparūs alyvai, ultravioletiniams spinduliams, liepsnai. Išoriniai apvalkalai pagaminti TPE pagrindu.
Specialūs kabeliai
Strypų galų atramos ir velenų blokai iš “igus®”: tvirtos ir judančios strypų atramos, velenų blokai – įvairių konstrukcijų ir iš įvairių medžiagų.
“xiros®” polimeriniai rutuliniai guoliai yra vienos eilės valcuoti rutuliniai guoliai, kurie pagaminti pagal DIN 625. Jų nereikia tepti ar techniškai prižiūrėti, visi šie guliai sudaryti vos iš keturi...
“iglidur®” paprastų guolių įvorių prižiūrėti techniškai nereikia, jie atitinka RoHS reikalavimus, nereikia tepti, susidėvėjimui atsparūs, praleidžiantys elektrą.
Bendrosios “iglidur®” guolių įvorių savybės: nereikia techniškai prižiūrėti, nereikia tepti, korozijai atsparūs, itin atsparūs purvui, didelis matmenų tikslumas ir t.t.
“igubal®” sferiniai guoliai gali būti naudojami vsada, kur reikia savaime susilygiuojančių guolių, išsiskiriančių konstrukcijos ir inžinerijos privalumais ar surinkimo paprastumu.
“chainflex®” pluoštiniai-optiniai kabeliai yra gradientiniai pluoštiniai-optiniai kabeliai, skirti naudoti sudėtingoms sąlygoms, su PUR išoriniu apvalkalu, atsparūs alyvai ir ultravioletiniams spindul...

Naujienos

Naujienų nėra. Prašome susisiekti su įmone.
Adresas
Spicher Strasse 1 a
51147
Köln
Nordrhein-Westfalen
Germany
Veiklos rūšis
Gamintojas
Eksporto regionai
Visas pasaulis
Sertifikatai
DIN EN ISO 9001
Pagrindas
1964
Valdymas
Frank Blase
Darbuotojai
1600