Katalogas

E+E Elektronik GmbH

E+E Elektronik GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001
  • IATF 16949

E+E Elektronik GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001
  • IATF 16949

Grįžti į sąrašą

Drėgmės jutikliai (EE212) E+E Elektronik GmbH

Jautājums par produktu  

Aukšto tikslumo drėgmės ir temperatūros jutiklis, skirtas reikliems oro kondicionavimo, žemės ūkio ir farmacijos pramonės sektoriams, su keičiamu jutiklio moduliu, apsaugotais kontaktiniais taškais ir apsaugotu RH/T jutiklio elementu.

Universalus
Galima montuoti ant sienos arba ortakyje, EE212 turi du analoginius išėjimus ir papildomą grafinį ekraną. Jutiklis ne tik tiksliai matuoja RH ir T, bet ir apskaičiuoja įvairius su drėgme susijusius parametrus, pavyzdžiui, rasos taško temperatūrą, absoliučiąją drėgmę ir maišymosi santykį.

Labai patikimas
E+E jutiklio elementas su jutiklio danga, platus filtrų dangtelių asortimentas ir IP65 / NEMA 4 korpusas užtikrina puikias EE212 matavimo charakteristikas net ir sudėtingomis darbo sąlygomis. Lengvas jutiklio modulio keitimas vietoje sumažina prastovos laiką, reikalingą techninei priežiūrai stipriai užterštoje ar agresyvioje aplinkoje.

Keičiamas tvirtas jutiklio modulis
Matavimo galvutėje esantis matavimo modulis yra mechaniškai labai stabilus, lengvai valdomas ir jam pakeisti nereikia jokių įrankių. Modulio viduje esanti elektronika uždengta ir taip optimaliai apsaugota nuo kondensato.

Konfigūravimas ir reguliavimas
Nemokama EE-PCS gaminio konfigūravimo programinė įranga ir pasirenkamas adapterio kabelis palengvina prietaiso konfigūravimą ir reguliavimą. Konfigūracija apima matuojamojo kintamojo priskyrimą (du išėjimuose ir iki trijų ekrane), išėjimo mastelio nustatymą ir ekrano nustatymus.

Jautājums par produktu  

Daugiau produktų - Drėgmės jutikliai

Drėgmės jutikliai (EE260)

Matavimo efektyvumas

Drėgmės ir temperatūros zondas EE260 turi dvigubą šildymo sistemą (jutiklis ir zondas šildomas). Taip išvengiama kondensato susidarymo ant RH jutiklio elemento, juti...

Drėgmės jutikliai

Didelio tikslumo skaitmeniniai ir talpiniai drėgmės jutikliai masiniam naudojimui.

Drėgmės jutikliai (HC109)

Tipiškai naudojami automobiliams arba buitiniams prietaisams. HC109 drėgmės jutikliai dedami ant spausdintinės plokštės kartu su kitais SMD komponentais ir lituojami taikant pakartotinio litavimo m...