Katalogas

HEMA Maschinen und Apparateschutz GmbH

HEMA Maschinen und Apparateschutz GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • AEO Zertifikat
  • DIN EN ISO 50001

HEMA Maschinen und Apparateschutz GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • AEO Zertifikat
  • DIN EN ISO 50001

Grįžti į sąrašą

Dumplės HEMA Maschinen und Apparateschutz GmbH

Jautājums par produktu  

Specialių reikalavimų reikalaujančioms reikmėms taip pat siūlome silfonus, pagamintus iš minkšto PVC,
guminių diskų arba dengtų audinių.

Minkšto PVC silfonai atsparūs alyvai, šarmams ir rūgštims, taip pat vandeniui ir dulkėms. Kaip liejamos detalės ekonomiškai gamybai turi būti pagamintas minimalus kiekis arba turi būti tinkama forma.

Guminių diskų silfonai yra aukščiausios kokybės ir vizualiai patraukliausi stūmoklių ir velenų apsauginiai gaubtai. Jie visiškai nepraleidžia nuotėkio. Kadangi kiekvienas guminis diskas guli plokščiai vienas ant kito, pasiekiami puikūs suspaudimo matmenys.

Guminio audinio silfonus rekomenduojama naudoti, jei silfonai ypač smarkiai dėvisi, veikiami didelio slėgio arba aukštos, iki 200 °C temperatūros. Tipinės taikymo sritys - stūmoklių strypai, kuriuose vyrauja aukšta aplinkos temperatūra, arba kardaniniai velenai. Audinio silfonai sudaryti iš sluoksniuotos struktūros su specialia danga.

Jautājums par produktu  

Daugiau produktų - Dumplės

Dumplės (ELASTIC)

ELASTINIAI silfonai paprastai naudojami mašinoms ir įrenginiams apsaugoti nuo nuolaužų ir drožlių. Jie taip pat naudojami įvairiais būdais darbo saugai užtikrinti. ELASTIC silfonai - tai gaminių serij...

Dumplės

Ypatingas šios serijos bruožas - prie viršutinio raukšlių krašto pritvirtintos lamelės. Jos papildomai sutvirtina lankstą ir apsaugo jį nuo karštų ar aštriabriaunių drožlių. Dėl šios įrangos SAMURA...

Dumplės

Šiuolaikinės staklės tampa vis kompaktiškesnės, todėl staklėse lieka vis mažiau vietos apsauginiams gaubtams.

Su W silfonu mes patenkiname du svarbius šiuolaikinių staklių konstrukcijos...