KULLEN-KOTI GmbH
KULLEN-KOTI GmbH
17.02.2025 01:02
Jos apima įvairias sritis - nuo paviršiaus apdorojimo ir medžiagų srauto iki integruoto mašinų valymo. Gamyboje dominuoja varomieji ritininiai ir apvalūs šepečiai, o konvejerių ir sandėliavimo technologijose - skersiniai ir juostiniai šepečiai. Gamintojas KULLEN-KOTI siūlo platų tinkamų šepečių sistemų, skirtų naudoti pramonėje, taip pat rankiniam naudojimui medienos ir WPC apdirbimo srityje, asortimentą.
Techniniai šepečiai jau daugelį metų laikomi nepakeičiamais medienos ir WPC apdirbimo įrankiais. Čia naudojami įvairių konstrukcijų ir dydžių šepetėliai. Paskutinės parodos "Ligna", vykusios 2023 m. Hanoveryje, dalyvių asortimentas dar kartą parodė, kokia didelė tapo aukštos kokybės šepečių sistemų paklausa. Be paviršiaus, profilių ir briaunų šlifavimo, plačios jų taikymo sritys apima ir smulkų ar tarpinį šlifavimą, paviršiaus struktūrizavimą, švelnų pusgaminių ar plokščių transportavimą ir gamybos patalpų valymą. Atlikdami įrankio ir sudedamosios dalies funkciją, techniniai šepečiai gali būti pritaikomi įvairioms užduotims atlikti ir dažnai pasirodo esantys itin ekonomiškas sprendimas. Platus galimų šepečių korpusų ir užpildų tipų derinių spektras yra didelis privalumas tiek gamyklų inžinieriams, tiek naudotojams. Ypač toks gamintojas kaip KULLEN-KOTI, turintis ilgametę patirtį ir platų gaminių asortimentą, gali sukonfigūruoti optimalią šepečių sistemą beveik bet kokiam medienos ir WPC apdirbimo scenarijui.
Patobulinti paviršiai
Tai galima pastebėti, pavyzdžiui, baldų paviršių ir grindų lentų mašininiame struktūrizavime. Priklausomai nuo dizaino reikalavimų, naudojant varomąsias šepečių sistemas su įvairių tipų užpildais, paviršiams galima labai tikslingai pritaikyti struktūras, efektus ir vizualinius efektus. Svarbiausias aspektas čia yra daugiau ar mažiau kintamų tipų užpildų (vielos, plastiko ir kt.) ir medienos medžiagos sąveika sukimo metu. Tai, kiek minkštos vietos iššukuojamos šepečiu, o kietesnės medienos tekstūros briaunos išsaugomos, priklauso nuo apdailos tipo ir intensyvumo, kuriuo šepetys įsiskverbia į medžiagą. Tokiu būdu galima sukurti ir subtiliai apdailintus paviršius, ir tvirtą senovinio stiliaus išvaizdą.
Darbinių medžiagų naudojimas
Struktūrizuojant medinius paviršius, besisukančių šepečių sistemų abrazyvinis, smūginis ar plėšomasis poveikis pirmiausia grindžiamas jų, kaip mechaninio įrankio, naudojimu. Tačiau kitur dėmesys sutelkiamas į daugelio šepečių atraižų gebėjimą surinkti skystas ar tekančias medžiagas ir jas vėl tikslingai išleisti. Tai svarbu, pavyzdžiui, paskirstant ir įtrinant apsaugai, apdailai ar dažymui naudojamas dėmes ir aliejus. Naudojant tiksliai parinktus ritininius šepečius galima labai efektyviai gaminti vienodo storio įvairaus storio dangas net ir ant didesnių paviršių.
Dulkių šalinimas ir medinių paviršių valymas nuo dalelių taip pat yra techninių šepečių taikymo sritis. Norint pasiekti nepriekaištingų rezultatų dažant mašinomis ar rankomis, medinius paviršius prieš tai reikia nuvalyti ir nuvalyti dulkes, pvz. Tai labai efektyviai atliekama šepetėliais su techniniais šepečiais, pripildytais natūralaus pluošto arba arklio ašutų. Privalumas tas, kad valant paviršius šiais užpildais nesusidaro statinis krūvis.
Gatavų gaminių apsauga
Kai didelė dalis pridėtinės vertės jau sukurta, techniniai šepečiai naudojami jautriems ir, pavyzdžiui, lakuotiems gatavų medinių gaminių paviršiams ir briaunoms apsaugoti. Šiuo tikslu krovinių ir ruošinių laikikliuose montuojami skersiniai arba juostiniai šepečiai ir šepečių plokštelės, kurie sandėliuojant ir transportuojant medinius pusgaminius ir gatavus gaminius patikimai prilaiko ir apsaugo juos nuo smūgių ir įbrėžimų. Šepečių sistemos dažnai gali būti naudojamos daugkartinio naudojimo transportavimo stelažams, kurie apsaugo lakuotus, dengtus ar faneruotus medinius gaminius ir užtikrina nepertraukiamą medžiagų judėjimą, sukurti. Tai, kad gatavus gaminius galima lengvai perkelti ant šepečių, daug kur pasirodo kaip krovos privalumas.
Be šepečių konstrukcijos ir pasirinkto užpildo, reikia atsižvelgti į daugybę kitų veiksnių. Pavyzdžiui, apdirbimo proceso metu reikalingi periferiniai greičiai, reikiama pastūmos sparta, tiekimo proceso tipas arba klausimas, ar šepečiai sukdamiesi turėtų svyruoti. Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, ar šepetys judinamas visiškai automatizuotame procese, ar naudojant rankinius įrankius. KULLEN-KOTI įmonėje į visus šiuos aspektus atsižvelgiama projektuojant, konfigūruojant ir kuriant medienos technologijoms skirtus šepečių sprendimus.
10.03.2025 01:05
Konsultavimo patirtis - pagrindinis veiksnysPagrindinėje gamykloje Reutlingene esančiame "TestCenter" nustatomas šepetys ir jo versija...
29.01.2025 01:05
Juostiniai šepetėliai puikiai vertinami kaip techniniai universalai30.04.2024 05:25
Daugiau nei 100 metų patirties naudojant šepečius"Kullen" šeimos verslas buvo įkurtas 1913 m. ir per kelis dešimtmečius tapo vienu iš pirmaujančių...
06.02.2024 01:00
Techniniai šepečiai kaip smulkaus šlifavimo įrankiaiTiksliniai itin smulkaus šlifavimo ir briaunų užapvalinimo sprendimai
08.01.2024 00:00
Optimalus dirželių ir apdailos derinys03.02.2023 00:00
Optimalus plokščių ir lakštų sekimasMūsų krosnių transportavimo ritinėliai yra su specialiais vielos apvadais, atspariais iki 1200 &d...