Katalogas

Dunkermotoren GmbH

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

21.06.2022 01:06

"Dunkermotoren" tobulina visą šepetinių nuolatinės srovės variklių seriją

"Dunkermotoren" šepetėlinių nuolatinės srovės variklių GR serija per dešimtmečius rinkoje įrodė, kad yra itin tvirta ir patikima. Todėl ši serija labai populiari ir yra etalonas kitiems tiekėjams. Naujausioje modifikacijoje "Dunkermotoren" pagerino šilumos valdymą ir atsparumą korozijai, o tai dar labiau sustiprina lyderio pozicijas.

Siekiant pagerinti šilumos išsklaidymą, anksčiau cinkuoti sidabriniai GR varikliai pakeisti į juodai dengtus korpusus (KTL). Tai leidžia pasiekti iki 10 % didesnį ilgalaikį sukimo momentą, todėl padidėja išėjimo galia. Dėl geresnio šilumos valdymo galios padidėjimas pasiekiamas nekeičiant variklių charakteristikų kreivės eigos. Šį pakeitimą galima įdiegti į esamas programas be jokio pritaikymo.

Su ankstesne cinkuota cinkuota GR 80 danga nebuvo galima įvykdyti geležinkelių ir maisto pramonės korozijos ir higienos reikalavimų. Jau kurį laiką tokioms reikmėms kaip specialus sprendimas naudojami korpusai su KTL danga (juodos spalvos katodinė panardinimo danga). Ji puikiai išlaikė 192 valandas trukusį druskų purškimo bandymą pagal DIN EN ISO 9227.

Siekiant, kad šiuo metodu dabar galėtų naudotis visi klientai, šis dangos tipas perkeltas į standartinius gaminius. Šia priemone GR gaminių linija ir toliau optimaliai aprūpinama ateičiai.

Daugiau naujienų

Prasidėjus parodų sezonui, MAE skelbia naują 2022/23 metų pagrindinį katalogą. Ypatingi akcentai - nauji gaminiai BB 42, BL 89, taip pat žingsniniai varikliai su integruota elektronika

Po BG 66, BGE5510 ir BG 95, BG 75 dabar galima įsigyti ir dPro versiją. Nuolatinė išėjimo galia s...

Nuolatinė skaitmeninimo raida automatikos technologijoms suteikia daug naujų galimybių ir metodų automatizavimo sprendimams įgyvendinti. Raktiniai žodžiai - decentralizacija, moduliavimas ir lankstumas. Dunkermotoren, AMETEK Advanced Motion Solutions prekės ženklas, yra integruotų išmaniųjų BLDC variklių, inovatyviai veikiančių šioje rinkoje, pradininkė ir pasaulinės rinkos lyderė, o su galutine nexofox MotionCode versija savo klientams siūlo puikią aplinką, leidžiančią naujus automatizavimo metodus paversti realybe.
Šiais metais "sps Italia" vėl vyks kaip mugė, kurioje bus galima dalyvauti. 2022 m. gegužės 24-26 d. komponentų ir sistemų tiekėjai pristatys naujausias elektros automatikos technologijų inovacijas. Bendrovė "Dunkermotoren" ir jos grupės seserinė įmonė MAE taip pat dalyvaus kaip parodos dalyviai ir pristatys savo svarbiausius produktus 5 salėje, L005 stende
MAE, žinoma kaip ilgametė pramoninių ir privačių valymo įrenginių pūstuvų ir variklių gamintoja, šiemet pirmą kartą kartu su seserine įmone "Dunkermotoren" dalyvauja parodoje "Interclean" Amsterdame. Abi įmonės kartu pristatys savo naujus gaminius 5 salėje, 505 stende.
Su kintamosios srovės varikliu BL 89 SI MAE pristato greitaeigį variklį, kuris dėl integruotos elektronikos turi daugybę funkcijų. Viena vertus, tai leidžia pasiekti itin platų 3000-20 000 aps/min. greičio diapazoną, kita vertus, leidžia paprastai valdyti įjungimo srovę, nuolatinę srovę ir greitį