Katalogas

Dunkermotoren GmbH

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

16.06.2022 01:06

MAE skelbia naują pagrindinį katalogą 2022 m

Prasidėjus parodų sezonui, MAE skelbia naują 2022/23 metų pagrindinį katalogą. Ypatingi akcentai - nauji gaminiai BB 42, BL 89, taip pat žingsniniai varikliai su integruota elektronika

Bešepetėlinis pūstuvas BB 42 yra mažiausias italų pavaros technologijų gamintojo 76 mm skersmens pūstuvas, įtikinantis kompaktiška konstrukcija ir nedidele garso galia. Kintamosios srovės variklis BL 89 SI nustato naujus standartus, nes jo sūkių dažnis siekia iki 20 000 aps/min ir jis idealiai tinka pakeisti neefektyvius kintamosios srovės variklius esamuose pramoniniuose įrenginiuose. Nuo 2021 m. rugpjūčio mėn. galima įsigyti ST XX STE seriją, todėl Europoje gaminamus MAE žingsninius variklius dabar galima įsigyti ir su tiesiogiai prie variklio prijungta aukščiausios klasės elektronika. Ši valdymo elektronika valdoma per CANopen, EtherCAT arba skaitmenines įvestis, todėl valdymo spintoje nebereikia išorinių komponentų.

Pirmą kartą MAE istorijoje, išleidus naująjį katalogą, į vadinamąją pageidaujamą seriją įtraukti atrinkti gaminiai, kuriuos galima įsigyti be minimalaus užsakymo kiekio ir su optimizuotu pristatymo laiku. Spalvotas kodavimas leidžia klientams greitai identifikuoti šias serijas ir prieinamumo galimybes.

Katalogą galima rasti internete adresu: https: //www.dunkermotoren.com/en/downloads/catalogues/

Daugiau naujienų

"Dunkermotoren" šepetėlinių nuolatinės srovės variklių GR serija per dešimtmečius rinkoje įrodė, kad yra itin tvirta ir patikima. Todėl ši serija labai populiari ir yra etalonas kitiems tiekėjams. Naujausioje modifikacijoje "Dunkermotoren" pagerino šilumos valdymą ir atsparumą korozijai, o tai dar labiau sustiprina lyderio pozicijas.

Po BG 66, BGE5510 ir BG 95, BG 75 dabar galima įsigyti ir dPro versiją. Nuolatinė išėjimo galia s...

Nuolatinė skaitmeninimo raida automatikos technologijoms suteikia daug naujų galimybių ir metodų automatizavimo sprendimams įgyvendinti. Raktiniai žodžiai - decentralizacija, moduliavimas ir lankstumas. Dunkermotoren, AMETEK Advanced Motion Solutions prekės ženklas, yra integruotų išmaniųjų BLDC variklių, inovatyviai veikiančių šioje rinkoje, pradininkė ir pasaulinės rinkos lyderė, o su galutine nexofox MotionCode versija savo klientams siūlo puikią aplinką, leidžiančią naujus automatizavimo metodus paversti realybe.
Šiais metais "sps Italia" vėl vyks kaip mugė, kurioje bus galima dalyvauti. 2022 m. gegužės 24-26 d. komponentų ir sistemų tiekėjai pristatys naujausias elektros automatikos technologijų inovacijas. Bendrovė "Dunkermotoren" ir jos grupės seserinė įmonė MAE taip pat dalyvaus kaip parodos dalyviai ir pristatys savo svarbiausius produktus 5 salėje, L005 stende
MAE, žinoma kaip ilgametė pramoninių ir privačių valymo įrenginių pūstuvų ir variklių gamintoja, šiemet pirmą kartą kartu su seserine įmone "Dunkermotoren" dalyvauja parodoje "Interclean" Amsterdame. Abi įmonės kartu pristatys savo naujus gaminius 5 salėje, 505 stende.
Su kintamosios srovės varikliu BL 89 SI MAE pristato greitaeigį variklį, kuris dėl integruotos elektronikos turi daugybę funkcijų. Viena vertus, tai leidžia pasiekti itin platų 3000-20 000 aps/min. greičio diapazoną, kita vertus, leidžia paprastai valdyti įjungimo srovę, nuolatinę srovę ir greitį