Katalogas

ACE Stoßdämpfer GmbH

ACE Stoßdämpfer GmbH

  • RoHS
  • Reach
  • DIN ISI 9001:2015

ACE Stoßdämpfer GmbH

  • RoHS
  • Reach
  • DIN ISI 9001:2015

28.10.2021 03:10

Vibracijos slopinimas, mašinų palaikymas: Gumos-metalo izoliatoriai tiksliems matavimams akademinėje aplinkoje ir pramonėje

"ACE Stoßdämpfer GmbH" jau daugelį metų remia jaunuosius mokslininkus. Taip buvo ir magistro darbo, kuriame Aaleno taikomųjų mokslų universiteto absolventai nusprendė naudoti ACE guminius-metalinius izoliatorius, siekdami pašalinti trikdančią vibraciją bandymų laboratorijoje, atveju. Dabar Aaleno mechanikos inžinerijos ir medžiagų technologijos fakultetas perdavė bandymų stendą žinomam automobilių tiekėjui, kad šis galėtų atlikti bandymų seriją, kurioje dirba studentai.

Praėjus trejiems metams po eksploatacijos pradžios, bandymų stendas vis dar puikiai veikia. Šiuo metu jis naudojamas įvairioms krumpliaračių medžiagoms išbandyti, rengiant daktaro disertaciją: "Bandymų stendas pastaraisiais metais mums suteikė daug vertingų įžvalgų vertinant medžiagas ir procesus, skirtus sukepintiems krumpliaračiams, naudojamiems didelio našumo varikliuose, taip pat dėl puikios vibracijų izoliacijos. Tačiau tapo akivaizdu, kad bandymų stendo varikliai yra tiesiog per garsūs lygiagrečiam mokymo darbui. Kadangi bandymų stendo mobilumas yra svarbus koncepcijos veiksnys, nusprendėme jį perduoti tolesniam moksliniam darbui", - aiškina Haleno universiteto Mechanikos ir medžiagų inžinerijos fakulteto profesorius Dr. Tillmannas Körneris. Taigi mobilusis stendas rado naujus namus pas pirmaujantį Europos gamintoją, užsiimantį serijine didelio atsparumo sukepintų aliuminio komponentų gamyba. Šis bendradarbiavimas yra puikus, nes studentai gali tiesiogiai įtraukti savo sudėtingą akademinį darbą į praktinius projektus, o automobilių pramonės specialistas, remdamasis naujausiais moksliniais atradimais, gali toliau stengtis mažinti CO2 emisiją papildomai mažindamas svorį.

Kuriant mobiliąją sukepintų krumpliaračių bandymų stotį, universitetui padėjo bendrovė ACE Stoßdämpfer GmbH iš Langenfeldo. Projekto pradžioje profesoriaus Körnerio studentai rėmėsi plieninėmis spyruoklėmis, kad 2,5 t sverianti konstrukcija būtų stabili. Tačiau netrukus paaiškėjo, kad variklių sukeliamos vibracijos buvo tokios stiprios, kad jautri matavimo elektronika negalėjo pateikti tinkamų duomenų.

Bandymų stendas Haleno universitete sėkmingai atsietas nuo vibracijų

Bandymų stendas pastatytas ant plyšinės plokštės ir ant adapterių plokščių varikliams ir pavarų dėžėms su plyšinėmis skylėmis tvirtinti. Taigi atstumai ir sudedamųjų dalių išdėstymas gali būti įvairūs. Norint išbandyti skirtingus krumpliaračius su skirtingais vidurio atstumais, reikia pritaikyti tik dviejų pavarų dėžių guolių dangčius. Bandymų stendą, kurio matmenys 1500 x 3000 x 1700 mm, sudaro du varikliai ir dvi pavarų dėžės. Vienas variklis nustato greitį, kitas atlieka apkrovos arba generatoriaus funkciją.

II pavarų dėžėje yra bandomi sukepinti krumpliaračiai, o I pavarų dėžėje - galinis krumpliaratis. Plokštė su grioveliais penkiuose taškuose sujungta su stalo pagrindu. Valdymo spinta prie stalo pagrindo tvirtinama aliuminio profiliais. Atsižvelgdami į visos konstrukcijos svorį, ACE technikai rekomendavo SFM-52012-75 tipo guminius-metalinius izoliatorius, kad jautri elektronika būtų apsaugota nuo vibracijos. Šios trijų skirtingų dydžių mašinų kojelės pritaikytos nuo 20 iki 1 000 kg apkrovai. Siekdami sprendimo su papildoma saugos paklaida, studentai iš viso panaudojo penkis šiuos modernius mašinų elementus, kad atkabintų vibracijas. Universalūs, tvirti ir priežiūros nereikalaujantys gumos-metalo izoliatoriai gali būti sumontuoti iš karto, jie pasižymi dideliu atsparumu ištrūkimui. Jie pagaminti iš cinkuoto metalo, o viduje kaip slopinimo medžiaga naudojamas neoprenas. Projektuojant izoliatorius buvo stengiamasi užtikrinti, kad jų išilginis standumas būtų du su puse karto didesnis už vertikalųjį standumą, o skersinis standumas sudarytų 75 % vertikaliojo standumo. Šios savybės pabrėžia ACE izoliatorių tvirtumą ir kintamumą. Be to, SFM tipo komponentų savasis dažnis, esant didžiausiai apkrovai, yra tik 8 Hz. Praktiškai įrodyta, kad jie ne tik atlaiko apkrovas, bet ir izoliuoja daugiau kaip 80 % virpesių esant vardiniam variklių skaičiui.

Daugiau naujienų

Veiksmingas būdas greitai ir patikimai išsklaidyti griaunamąją energiją automatizuotuose procesuose - naudoti mažus ir pramoninius amortizatorius. Dėl tiesinių charakteristikų kreivių hidrauliniai komponentai yra pranašesni už kitus slopinimo sprendimus, kai reikia greitai, saugiai ir tiksliai sulėtinti judančias mases. Ypač didelio efektyvumo slopinimo elementų pramoninio naudojimo sėkmės raktas yra amortizatorių inžinierių praktinė patirtis, modeliavimo metodai ir dešimtmečius trukusi tolesnė plėtra sandarinimo ir skysčių technologijų srityse.
Kiekviena gamybos pertrauka kainuoja laiko ir pinigų. Tačiau pirkėjai ir konstruktoriai turi daugybę saugos produktų, skirtų įrangai apsaugoti. Ypač tam, kad būtų galima iki minimumo sumažinti prastovas ir padidinti našumą krovos ir automatizuotuose procesuose. Be hidrauliniu būdu valdomų mažų ir pramoninių amortizatorių, ACE siūlo įvairias nebrangias alternatyvas. Jos naudojamos, kai nereikia tikslaus stabdymo. Trys taikymo sritys iliustruoja platų mažųjų pagalbininkų spektrą.
Langenfelde įsikūrusi bendrovė "ACE Stoßdämpfer GmbH" savo saugos gaminių asortimentą papildė naujais saugos produktų amortizatoriais, kurie yra tvirti ir vienkartinio naudojimo. Jie pagaminti iš specialių aliuminio arba plieno vamzdžių, kurie avarijos metu sulankstomi pagal paskirtį ir smūgio kinetinę energiją paverčia šiluma. Mašinos elementai apsaugo konstrukcijas nelaimingo atsitikimo atveju, nes tolygiai išsklaido 98 proc. energijos. "ACE Stoßdämpfer GmbH" avarijos amortizatoriai pasižymi dideliu ilgalaikiu stabilumu kasdienėje veikloje ir puikia apsauga avarinio stabdymo atveju. Juos taip pat lengva sumontuoti ir pakeisti po avarijos.
Christianas Kirchbaumeris pradėjo eiti "Stabilus Group" Pramonės padalinio pasaulinės rinkodaros vadovo pareigas. Šiam verslo padaliniui priklauso ne tik "Stabilus", bet ir "ACE", "Fabreeka", "General Aerospace", "Hahn Gasfedern" ir "Tech Products" prekės ženklai. Šie prekių ženklai visų pirma žinomi dėl automatinio valdymo, vibracijos ir judesio kontrolės, taip pat saugos produktų gaminių ir paslaugų. Bendrovė "Stabilus" ir jos patronuojamosios įmonės pramonės klientams po vienu stogu teikia unikalius komponentų ir paslaugų sprendimus. Naudojant nesuskaičiuojamą daugybę sprendimų, kurių daugelis yra pritaikyti pagal užsakymą, amortizuojami smūgiai ir vibracija, mažinamas nusidėvėjimas ir optimizuojami procesai.
Farmacijos ir sveikatos priežiūros pramonės aseptinio apdorojimo aplinkos stebėsenos reikalavimai tampa vis griežtesni. Didžiosios Britanijos bendrovė "Pinpoint Scientific", siekdama laboratorijoms suteikti naują auksinį mikrobiologinio aktyvaus oro stebėjimo ir mėginių ėmimo standartą, sukūrė naujovišką sistemą. Kad sistema "ImpactAir-140" būtų geriau valdoma, dabar joje įrengti hidrauliniai slopintuvai, kuriuos tiekia "ACE Fabreeka UK".