Katalogas

Maanshan Baiyun aplinkos apsaugos įranga Co.

10.11.2023 00:00

Maanshan Baiyun aplinkos apsaugos įranga Co.

Atsakyti į skelbimą

Bendrovė siūlo platų produktų asortimentą, daugiausia apimantį tris sritis.

Pirma, visų rūšių feritiniai magnetai ir NdFeB magnetai, kurie plačiai naudojami automobilių, elektronikos, telekomunikacijų ir kitose srityse.

Antra, daugiausia specializuojamės klientų magnetinių separatorių gamyboje, įskaitant sausus ir drėgnus magnetinius separatorius, pakabinamus ir vertikalius magnetinius separatorius bei įvairių tipų magnetinius būgnus. Magnetiniai separatoriai daugiausia naudojami geležies rūdos valymui ir koncentravimui, atliekų utilizavimui, akmens anglių žaliavų atidirbimui elektrinėse, cemento ir kitų statybinių medžiagų, taip pat stiklo ir keramikos žaliavų, perdirbtų gumos miltelių rūšiavimui ir pan.

Trečia, turime profesionalią geležies rūdos rūšiavimo, granuliavimo, svogūnų gamybos procesų projektavimo ir visos įrangos gamybos komandą ir t. t. Tikimės suteikti profesionalias technines garantijas ir paramą besivystančių šalių geležies gamybos pramonei, be to, bendrovė turi visą bandymų įrangą. Produktų kokybė yra patikima, struktūra paprasta, valdymas patogus, taupo energiją ir energiją, priežiūra patogi, jie daugiausia eksportuojami į Jungtines Amerikos Valstijas, Europą, Australiją, Pietryčių Aziją, Artimuosius Rytus, Pietų Ameriką ir kitas šalis bei regionus, užima pirmaujančias pozicijas verslo pasaulyje, turi gerą reputaciją ir yra giriami klientų.

Nuoširdžiai kviečiame draugus iš viso pasaulio derėtis ir bendradarbiauti su mumis


Mūsų įmonės naujos teorijos ir įranga visada gali būti šalies magnetinės srities priešakyje. Tikime, kad laikydamiesi sąlygos "pirmiausia kokybė" ir "pirmiausia paslaugos", nuolat pranoksime save ir įnešime savo indėlį į Kinijos kalnakasybos ir plieno pramonę.


Atsakyti į skelbimą

Kategorija
Siūlo

Valstybė
China

Regionas
Anhui

Vietovė
99 Huayu Rd, Maanshan

Pabaigos data
31.01.2024 10:15