Katalogas

E+E Elektronik GmbH

E+E Elektronik GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001
  • IATF 16949

E+E Elektronik GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001
  • IATF 16949

04.08.2022 10:08

Fizinės drėgmės kiekių ir slėgio rasos taško skaičiuoklė

Naujoji "E+E Elektronik" drėgmės skaičiuoklė apskaičiuoja visus svarbius su drėgme susijusius parametrus ir slėgio rasos tašką.

Su "E+E Elektronik" drėgmės skaičiuokle galima lengvai ir realiuoju laiku atlikti sudėtingus drėgmės skaičiavimus. Šis nemokamas skaičiavimo įrankis veikia internetu bet kurioje naujausioje naršyklėje, jį taip pat galima įdiegti kaip programėlę į išmaniuosius telefonus arba kompiuterį. Praktine skaičiavimo programa galima apskaičiuoti iki 15 su drėgme susijusių parametrų. Be to, "E+E Humidity Calculator" turi atskirą skaičiavimo režimą slėginio rasos taško nustatymui.

Drėgmės skaičiavimas, įskaitant matavimo neapibrėžtį

Remdamasi trimis žinomais fizikiniais dydžiais (slėgiu, temperatūra ir matuojamuoju drėgmės dydžiu), "E+E Humidity Calculator" apskaičiuoja iki 15 su drėgme susijusių parametrų, tokių kaip rasos taškas, užšalimo taškas, absoliutinė drėgmė, entalpija ir kt. Esminis skirtumas nuo kitų drėgmės skaičiuoklių yra tas, kad "E+E Humidity Calculator" taip pat atsižvelgia į matavimo neapibrėžtį ir todėl užtikrina ypač praktiškus rezultatus.

Be fizikinių drėgmės dydžių apskaičiavimo ir konvertavimo, "E+E Humidity Calculator" taip pat galima naudoti drėgmės verčių elgsenai modeliuoti, kai keičiasi slėgio ir temperatūros sąlygos. Norint atlikti realistinius skaičiavimus, kaip laikančiąją terpę galima pasirinkti orą ir 10 kitų dujų (įskaitant argoną, CO2, helį ir metaną).

Perskaičiavimo formulės, įskaitant neapibrėžties skaičiavimą, pagrįstos bendromis drėgmės teorijomis ir patvirtintos akredituotoje "E+E Elektronik" kalibravimo laboratorijoje.

Praktinė rasos taško skaičiuoklė

Be drėgmės skaičiavimo, "E+E" drėgmės skaičiuoklėje yra atskiras skaičiavimo režimas, skirtas rasos taškui suspausto oro sistemose apskaičiuoti. Tai leidžia lengvai nustatyti rasos taško temperatūros pokytį priklausomai nuo dujų slėgio.

Patogus naudoti ir funkcionalus

E+E drėgmės skaičiuotuvu lengva ir intuityvu naudotis, be to, jame gausu naudingų funkcijų. Pavyzdžiui, fizikinių dydžių matavimo vienetai gali būti konvertuojami iš SI į JAV matavimo vienetų sistemą vienu spustelėjimu arba atskirai nustatomi kiekvienam fizikiniam dydžiui. Naudotojai gali pritaikyti apskaičiuotų fizikinių dydžių sąrašą pagal savo poreikius rodydami arba slėpdami atskiras eilutes. Skaičiavimo rezultatus galima eksportuoti kaip PDF arba "Excel" failus, taip pat siųsti el. paštu. Paspaudus mygtuką Reset (Iš naujo nustatyti), išvalomi visi skaičiavimai ir atkuriamas pradinis matuojamųjų dydžių sąrašas.

Su "E+E" drėgmės skaičiuokle galima susipažinti svetainėje humidity-calculator.epluse.com.

Daugiau naujienų

TEE501 jutiklio elementas pasižymi puikiu matavimo tikslumu - iki ±0,2 °C, o dėl mažo DFN korpuso jį lengva integruoti.
Skaitmeninis drėgmės ir temperatūros zondas HTP501 yra optimizuotas atšiaurioms aplinkos sąlygoms ir tinka naudoti iki 120 °C temperatūroje.
"E+E Elektronik" panardinamasis jutiklis MOP301 tiksliai matuoja drėgmę transformatorių, tepimo ar hidraulinėje alyvoje, taip pat dyzeliniame kure. Jis naudojamas profilaktinei įrenginių ir mašinų priežiūrai. Nerūdijančio plieno jutiklis gali būti naudojamas iki 120 °C temperatūros ir 20 barų slėgio alyvose. Vandens aktyvumo, temperatūros ir absoliutaus vandens kiekio matavimo duomenis galima gauti per RS485 sąsają su Modbus RTU protokolu.
Austrijos federalinė metrologijos ir geodezijos tarnyba (BEV) užsakė jutiklių specialisto "E+E Elektronik" kalibravimo laboratorijai pateikti nacionalinį CO2 dujų koncentracijos matavimo etaloną (etalon). Dėl to kalibravimo ekspertai iš Engerwitzdorfo tapo aukščiausia šalies metrologijos institucija, atsakinga už dar vieną fizikinį dydį - drėgmę, rasos tašką ir oro judėjimo greitį. Kaip BEV paskirtasis institutas, "E+E Elektronik" yra įgaliota atlikti specialius šių fizikinių dydžių kalibravimus nacionalinio metrologijos instituto lygmeniu.
"E+E Elektronik" drėgmės ir temperatūros jutiklis EE212 tinka sudėtingoms matavimo užduotims klimato technologijų, žemės ūkio ir farmacijos pramonėje. Dėl modulinės zondo konstrukcijos jutiklio modulį prireikus galima lengvai pakeisti tiesiai vietoje. E+E jutiklio danga, platus filtrų dangtelių pasirinkimas ir tvirtas IP65 / NEMA 4 korpusas užtikrina tikslius ir patikimus matavimus net ir sudėtingomis darbo sąlygomis.