Katalogas

"eTower Service and Product" - logistikos programinės įrangos sprendimai

10.06.2022 00:00

"eTower Service and Product" - logistikos programinės įrangos sprendimai

Atsakyti į skelbimą

"Etower" specializuojasi tarpvalstybinės logistikos programinės įrangos sprendimuose, įskaitant bendradarbiavimą paskutinėje mylioje, FBA valdymo sistemos platformą, tarpvalstybinės logistikos ekosistemą, stebėkite siuntinių duomenų valdymo prietaisų skydelį, siuntinių logistikos sistemą, logistikos pardavimų ir SLA ataskaitą, stebėkite neįprastą siuntinio būklę, logistikos valdymo programinės įrangos atsiskaitymo modulį, peržiūrėkite daugiau informacijos, susisiekite su mumis!

"eTower" logistikos programinės įrangos sprendimai su tarpvalstybine elektroninės prekybos logistikos bendradarbiavimo platforma padės jums pereiti vieno langelio skaitmeninės logistikos paslaugų grandinę, sumažinti išlaidas, padidinti efektyvumą ir greitai tapti pramonės lyderiu.

Mūsų paslaugos

Atsižvelgiant į logistikos pramonės skaitmeninės transformacijos tendencijas ir palaipsniui didėjantį užsakymų duomenų kiekį, kaip veiksmingai stebėti ir sekti savo logistikos informacinius duomenis tapo pagrindiniu iššūkiu tarpvalstybinės logistikos paslaugų teikėjams ir tarpvalstybinės elektroninės prekybos įmonėms. Atskirų EDI jungčių kūrimas arba užsakymų duomenų apdorojimo programinės įrangos kūrimas daug kainuos, todėl "eTower" įsipareigoja teikti vieno langelio tarpvalstybinės logistikos sprendimus ir tarpvalstybinės e. prekybos logistikos paslaugas tarpvalstybinės trečiosios šalies logistikos (3pl) paslaugų teikėjams ir tarpvalstybinės e. prekybos įmonėms, atverti visą tarpvalstybinės logistikos duomenų grandinę, įgyvendinti realiai valdomus visų mazgų duomenis ir lengvą priežiūrą, kad jūsų verslo nebevaržytų techninės problemos.

Parama

1. Transporto valdymas logistikoje: Daugiau nei 50 bendradarbiaujančių nacionalinių paskutinės mylios vežėjų, kad galėtų bendradarbiauti paskutinėje mylioje, ir daugiau nei 10 000 e. prekybos pardavėjų prisijungė prie "eTower" sistemos. Sistema pasiekė 1 500 000 + dienos užsakymų apdorojimo pajėgumą, o bendras užsakymų skaičius viršijo 400 mln.

2.Leidžia pasiekti visas sritis, kurias gali pasiekti "Amazon" paslaugos.

3.Palaiko greitą API sąsajos ryšį su pardavėjais, užsienio sandėliais, logistikos paslaugų teikėjais ir paskutinės mylios vežėjais ir kt.

Mūsų paslaugų funkcijos

1. Atverkite visą logistikos kanalą, suteikite skaitmeninę logistikos platformą.

2. Sujungti su tarpvalstybine e. prekybos platforma ir ERP sistema, gali tiesiogiai gauti platformos užsakymus stebėsenai ir valdymui.

3. Padėti atverti naujas logistikos paslaugų linijas.

4. Efektyvus tarpvalstybinių užsakymų apdorojimo greitis.

5. Vieno langelio ryšys su visais tiekimo grandinės dalyviais, reali ir kontroliuojama užsakymų informacija.

6. Geresnė rizikos stebėsena ir nepriklausomos finansinės sistemos.

Tarpvalstybinės e. prekybos logistikos ekosistema

Remdamasi debesų logistikos koncepcija, "eTower" pasiekė platformos lygmens integraciją su šimtais nacionalinių pašto, greitųjų siuntų, ekspeditorių, vietinio / užjūrio sandėlių transporto, muitinės įforminimo integracijos, tarpvalstybinės e. prekybos ERP e. prekybos platformų ir kitų debesų logistikos sistemų, kad skaitmeninė logistika taptų įmanoma. Ekosistema "eTower" puikiai įgyvendino logistikos užsakymų valdymo sistemos, siuntų įvykdymo sistemos, tarptautinių siuntų paslaugų stebėjimo, logistikos stebėsenos paslaugos, logistikos palaikymo sistemos, kryžminio sandėliavimo valdymo sistemos, užjūrio sandėlių transporto valdymo, atsargų paskirstymo sistemos ir t. t. integraciją į vieno langelio sistemos paslaugas, kad būtų pasiektas ekologinis įgalinimas.

Skaitykite daugiau!
Daugiau funkcijų

Valdymo prietaisų skydelis

Prietaisų skydelis gali suteikti naudotojui bendrą supratimą apie visų paslaugų veikimo būklę, pagrįstą aktualiausiais duomenimis. Ją galima sukonfigūruoti skirtingiems vaidmenims su atitinkamais duomenų leidimais.

Pardavimų ir SLA ataskaita

Pardavimų ataskaita gali sukurti lanksčią ataskaitą, sudedant kiekius ir svorius pagal pardavimo sąlygas su skirtinga grupavimo tvarka.

SLA ataskaitoje galima laisvai nustatyti etapų skaičių ir ilgį, kad būtų galima įvertinti laiko našumą pagal konkretaus etapo dienų sąnaudas.

Siuntinio sekimo puslapis

"eTower" sujungia visą logistikos grandinę, kad patenkintų daugiau nei 20 sekimo mazgų poreikius. Naudotojams patogu tiksliai stebėti neįprastą siuntinio būklę.

Nenormalus apdorojimas

"eTower" turi unikalią neįprasto tikrinimo ir apdorojimo sistemą, kuri leidžia stebėti neįprastą siuntinio būklę ir laiku pateikti grįžtamąjį ryšį su apdorojimo sprendimu, kad naudotojai galėtų lengviau rasti ir laiku ištaisyti klaidas ir padėti klientui sumažinti nuostolius bei padidinti efektyvumą.

Atsiskaitymo modulis

Patenkinami poreikiai

1. Siuntinio vežimo apskaičiavimas apima įvairius mokesčius, tokius kaip:

Pagal krovinį Mokestis (akumuliatoriaus mokestis, degalų mokestis, mokestis už nutolusias vietoves ir kiti mokesčiai)Mokesčiai (muitai, pridėtinės vertės mokesčiai)Draudimo mokestis.

2. Mokesčių plano konfigūracija

sukonfigūruokite tarifų kortelę ir papildomą mokestį siuntėjui.

3. Apmokėjimo regiono funkcija

Apmokėjimo regionai gali būti lanksčiai konfigūruojami, kad atitiktų sudėtingas skaičiavimo taisykles ir paslaugų logiką.

Sąnaudų zonų konfigūravimo pagal šalį, miestą ir pašto kodą palaikymas

4. Valiutos kursas:

Valiutos kurso užklausa (valiuta ir perskaičiavimo kainos data iš Kinijos banko) ir perskaičiavimas.

5. Finansų valdymo funkcija

1) Klientų sąskaitų valdymas (valiutos pridėjimas, sąskaitos atidarymas ir uždarymas, kredito nustatymas, finansinis sulaikymas).

2) Apskaitos tvarkymas: atsiskaitymas už krovinius, užklausa, išlaidų koregavimas.

3) Kasdienių sąskaitų išrašymas: Kasdienis sąskaitų išrašymas: atsiskaitymas ir užklausa.

4) Siuntėjas gali papildyti sąskaitą per "eTower" sistemą, ji rodys siuntėjo sumą finansiniame puslapyje.

Atsiskaitymo modulis

Komercinė sąskaita faktūra

Kuriant užsakymą su URL, mūsų sistema gali gauti produkto aprašymą ir nuotrauką per pateiktą URL ir sugeneruoti komercinę sąskaitą faktūrą, kuri gali būti naudojama muitiniam įforminimui.


Atsakyti į skelbimą

Kategorija
Siūlo

Valstybė
China

Regionas
shanghai

Pabaigos data
31.03.2023 17:35