Katalogas

Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co.,Ltd.

Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co.,Ltd.

Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co.,Ltd.

26.05.2022 00:00

Optinių kabelių jungiamosios detalės, OPGW ir ADSS jungiamosios detalės

Atsakyti į skelbimą

Šiuo metu mūsų įmonė turi puikių galimybių gaminti įvairias iš anksto suformuotas spiralines jungiamąsias detales, įskaitant OPGW ir ADSS jungiamąsias detales optiniams kabeliams, taip pat jungiamąsias detales laidininkų linijoms ir įžeminimo laidams.

Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co. Ltd. yra nauja įmonė, užsiimanti moksliniais tyrimais ir plėtra, gamyba ir prekyba. Bendrovė įsikūrusi Kinijos Hebėjaus provincijos Šidziadžuango aukštųjų technologijų plėtros zonoje, Hengšano gatvėje Nr. 189, užima 26 593 kvadratinių metrų plotą.

"Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co. Ltd." gamina specialias iš anksto suformuotas spiralines jungiamąsias detales, kurios plačiai naudojamos perdavimo linijose. Šiuo metu mūsų įmonė turi puikių galimybių per metus pagaminti daugybę skirtingų iš anksto suformuotų spiralinių jungiamųjų detalių, įskaitant OPGW ir ADSS jungiamąsias detales, skirtas optiniams kabeliams, taip pat elektros linijų ir įžeminimo linijų jungiamąsias detales.r elektros linijos ir įžeminimo linijos, kurios neseniai išlaikė Nacionalinio elektros linijų statybos tyrimų instituto ir Šanchajaus elektros kabelių tyrimų instituto bandymus ir kurias nustatė Hebėjaus ekonomikos ir prekybos komiteto ekspertų grupė. Hebėjaus mokslo ir technikos biuras mūsų įmonę pripažino aukštųjų technologijų įmone.

Nuo pat įkūrimo daugiau dėmesio skyrėme savo gaminių kokybei, stiprinome darbuotojų supratimą apie kokybę ir sukūrėme tobulą kokybės kontrolės sistemą, todėl įgijome tarptautinės kokybės sistemos ISO 9001:2008 kvalifikaciją. Mūsų įmonėje yra pakankamai specialistų ir pažangios gamybos ir bandymų įrangos. Mūsų gaminiai buvo parduoti daugelyje šalies ir užsienio šalių ir naudojami skirtingos įtampos gamyklose. Mūsų gaminiai išbandyti bet kokiomis oro sąlygomis ir vis dar puikiai veikia be jokių problemų.

Siekdama pateikti klientams tikslų ir veiksmingą vibracijos mažinimo planą, mūsų bendrovė, pasitelkusi perdavimo linijų ekspertus ir nacionalinės energetikos bendrovės vibracijos ekspertus, įsteigė vibracijos laboratoriją. Galime išbandyti vibracijos slopintuvo veikimo charakteristikas ir nuovargio funkciją bei patikrinti jo vibracijos mažinimo įvertinimą OPGW ir ADSS optiniuose kabeliuose, suteikdami mokslinį bandymų pagrindą vibracijos mažinimo projektams.

Mūsų kokybės gairės: Mūsų dėmesio centre - klientas, daugiausia dėmesio skiriame technikos naujovėms, stipriname ir tobuliname kokybės kontrolės sistemą ir teikiame aukštųjų technologijų gaminius, skirtus elektros energijos plėtrai.

Mūsų kiekio tikslas: produktų tinkamumo lygis yra 100 %; klientų pritarimas siekia 95 %.Atsakyti į skelbimą

Kategorija
Siūlo

Valstybė
China

Regionas
No.189,Hengshan Street, Shijiazhuang High-tech Zone, Hebei Province, China.

Vietovė
No.189,Hengshan Street, Shijiazhuang High-tech Zone, Hebei Province, China.

Pabaigos data
06.04.2023 14:35