Katalogas

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

02.08.2022 11:08

Didelio našumo lazerinis jutiklis su integruota EtherNet/IP sąsaja

mICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG lazeriniai jutikliai optoNCDT 1900 serijos lazeriniai jutikliai yra ypač kompaktiški ir našūs. Nuo šiol poslinkio ir atstumo jutikliai suteikia dar daugiau galimybių juos integruoti pramoninėje aplinkoje. Be jutiklių su integruota EtherCAT sąsaja, dabar galima įsigyti ir naujų modelių su integruota EtherNet/IP sąsaja. Šie jutikliai ypač atsiskleidžia labai greituose procesuose, pavyzdžiui, baterijų ir elektronikos gamyboje, pakavimo mašinose ir robotuose.

Lazeriniai jutikliai optoNCDT 1900 itin tiksliai ir greitai matuoja poslinkį ir atstumą. Naujoji integruota EtherNet/IP sąsaja papildo asortimentą dar viena patikimo pramoninio ryšio galimybe. Jau galima įsigyti modelių su integruota EtherCAT sąsaja. Daugelyje taikomųjų programų reikia glaudžiai sujungti kelis įrenginius ir mašinas. Dažnai tai pasiekiama naudojant modernias lauko magistralės sistemas. Integruota sąsaja palengvina "Micro-Epsilon" jutiklių integravimą į pramoninio eterneto valdiklius.

Šie lazeriniai jutikliai išsiskiria dideliu našumu ir tikslumu bei mažu dydžiu. Jie itin greitai atlieka poslinkio ir atstumo matavimus ir yra ypač skirti procesams, vykstantiems dideliu greičiu. Jie naudojami, be kita ko, švirkštų liejimo, pakavimo ir CNC mašinose, akumuliatorių pramonėje, išmaniųjų telefonų gamyboje, robotuose ir medienos apdirbimo įrenginiuose.

Dėl tiesioginio duomenų išvedimo per pramoninį eternetą išvengiama laiko vėlavimo dėl papildomo A/D konvertavimo. Prie greito išmatuotų verčių įrašymo taip pat prisideda per didelės imties funkcija. Tai leidžia įrašyti arba perduoti išmatuotas vertes keturis kartus greičiau, nei tai leidžia PLC užklausų ciklas.

Daugiau naujienų

Šiuolaikiniai "Micro-Epsilon" endoskopai leidžia tiksliai apžiūrėti net mažiausias montavi...

Naujasis "Micro-Epsilon" montavimo laikiklis su talpiniais jutikliais užtikrina itin tikslius abipusio storio matavimo rezultatus

Kai apdirbami šiurkštūs, matiniai ar blizgūs metaliniai ruošiniai, tiek matmenų tikslumas, tiek p...

Sūkurinių srovių sistemos pasižymi dideliu našumu, labai paprastu naudojimu ir puikiu kainos ir kokybės santykiu. Šios indukcinės poslinkio matavimo sistemos pasižymi didžiausia taikymo įvairove, nes jose galima naudoti didžiausią pasaulyje bendrovės jutiklių asortimentą.

Pateikta nauja "scanCONTROL 30xx" serijos lazerinių profilių skenerių programinė įranga V53. Nauj...

"Micro-Epsilon" baltos šviesos interferometrai pasižymi išskirtiniu tikslumu ir absoliučiomis išmatuotomis vertėmis. Pramoniniai prietaisai tinkami naudoti integruojant į mašinas ir laboratorijose. Baltos šviesos interferometrais matuojamas atstumas ir storis, o jų skiriamoji geba siekia nanometrinį tikslumą ir pikometrinę skiriamąją gebą.