Katalogas

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

27.07.2022 13:07

Talpinių jutiklių montavimo laikiklis užtikrina didžiausią tikslumą

Naujasis "Micro-Epsilon" montavimo laikiklis su talpiniais jutikliais užtikrina itin tikslius abipusio storio matavimo rezultatus

Jutikliai išdėstyti vienas priešais kitą ir tvirtai pritvirtinti. Pritvirtinus juos prie laikiklio, jutiklius galima nuolat ir idealiai suderinti tarpusavyje. Taip užtikrinamas aukščiausias tikslumas, kuris, be kita ko, reikalingas baterijų ir puslaidininkių pramonėje

. Talpinius jutiklius galima tiksliai suderinti tarpusavyje naudojant naująjį montavimo laikiklį. Šis principas leidžia gauti labai tikslius matavimo rezultatus, nes jutikliai guli tiksliai ant vienos ašies ir yra išdėstyti vienodai. Montavimo laikiklis yra itin kompaktiškas, todėl gali būti montuojamas ir aplinkoje, kurioje nėra daug vietos.

Prie vieno laikiklio galima pritvirtinti iki šešių jutiklių. Kadangi kiekvienas iš dviejų jutiklių yra matavimo taškas, vienu metu galima atlikti iki trijų matavimų skirtinguose taškuose. Montavimo laikiklis sukurtas pagal specialius reikalavimus. Jis suderinamas su vakuumu ir yra labai stabilus temperatūroje iki 100 °C. Todėl temperatūrai matuoti naudojamas talpinis montavimo laikiklis. Todėl talpinis montavimo laikiklis taip pat naudojamas labai tiksliose srityse, pavyzdžiui, puslaidininkių pramonėje, kai reikia matuoti plokštelių storį didele raiška, ir akumuliatorių pramonėje, kai reikia matuoti abipusį akumuliatoriaus ir separatoriaus plėvelių storį.

Privalumai iš pirmo žvilgsnio
  • Sukurta didelio tikslumo programoms
  • Mikrometrų tikslumas
  • Matavimai iki trijų matavimo taškų vienu metu
  • Aukštas temperatūrinis stabilumas iki 100 °C
  • Kalibruojama versija - dar didesnis tikslumas
  • Kompaktiškas dizainas
  • Su vakuumu suderinama konstrukcija

Daugiau naujienų

Šiuolaikiniai "Micro-Epsilon" endoskopai leidžia tiksliai apžiūrėti net mažiausias montavi...

mICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG lazeriniai jutikliai optoNCDT 1900 serijos lazeriniai...

Kai apdirbami šiurkštūs, matiniai ar blizgūs metaliniai ruošiniai, tiek matmenų tikslumas, tiek p...

Sūkurinių srovių sistemos pasižymi dideliu našumu, labai paprastu naudojimu ir puikiu kainos ir kokybės santykiu. Šios indukcinės poslinkio matavimo sistemos pasižymi didžiausia taikymo įvairove, nes jose galima naudoti didžiausią pasaulyje bendrovės jutiklių asortimentą.

Pateikta nauja "scanCONTROL 30xx" serijos lazerinių profilių skenerių programinė įranga V53. Nauj...

"Micro-Epsilon" baltos šviesos interferometrai pasižymi išskirtiniu tikslumu ir absoliučiomis išmatuotomis vertėmis. Pramoniniai prietaisai tinkami naudoti integruojant į mašinas ir laboratorijose. Baltos šviesos interferometrais matuojamas atstumas ir storis, o jų skiriamoji geba siekia nanometrinį tikslumą ir pikometrinę skiriamąją gebą.